Gökhan KARCI, İdari

Gökhan KARCI

İletişim Bilgileri

Telefon:8208
Bağlı Olduğu Bölüm:Arşiv ve Belge Yönetimi Müdürlüğü

      Ankara’da doğdu. Lise öğrenimini Batıkent Kayabayazıtoğlu Lisesinde tamamladı. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Yüksek Lisansını tamamladı. Askerlik görevini Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı (K.T.B.K) 39. Mekanize Piyade Tümeninde yaptı.  

     Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Arşiv Sayısallaştırması ile ilgili birçok seminere katıldı. Bilgisayar İşletmenliği ve İnsan Kaynakları Yönetimi konularında eğitim aldı.

  • 2007-2009 yılları arasında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Arşiv Dairesi himayesinde yürütülen Tapu Arşiv Bilgi Sistemi (TARBİS) Projesinde Arşiv Uzmanı olarak görev aldı.
  • 2011 yılında T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü himayesinde yürütülen Doküman Yönetim Sistemi Entegrasyonu ve Kurum Arşiv Sayısallaştırması Projesinde görev aldı. 
  • 2012 yılından 2013 yılının sonuna kadar Fernas Şirketler Grubu yönetim merkezinde Doküman Kontrol ve Arşiv Sorumlusu olarak çalıştı. 2013 yılı Aralık ayından beri Üniversitemiz Arşiv ve Belge Yönetimi Ofisinde Uzman olarak görev yapmaktadır.